درباره ما

گروه صنعتی بازرگانی آینده یکی از شرکتهای عضو هلدینگ بزرگ درخشش الکتریک بین الملل بوده که با تکیه بر سابقه طولانی خود در صنعت برق کشور و همچنین به پشتوانه نیروهای متخصص خود، در حال حاضر یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکتهای فعال در صنعت برق کشور می باشد. هلدینگ بزرگ درخشش الکتریک با دارا بودن نمایندگی رسمی بیش از 10 برند مطرح دنیا در زمینه های مختلف الکتریکال، اتوماسیون، اندازه گیری، صنعت روشنایی و … نقش بسزایی در تامین نیاز صنعت برق کشور داشته است.

گروه صنعتی بازرگانی آینده در طول عمر نه چندان زیاد خود که قریب به 4 سال می باشد موفق به اخذ نمایندگی انحصاری از دو برند مطرح سیگما الکتریک ترکیه و ایتالیانا رله ایتالیا (در بخش الکتریکال) و همچنین تولید محصولات روشنایی (صنعتی و خانگی در طیف گسترده) با نام تجاری “آینده” شده است و توانسته با تکیه بر شبکه فروش گسترده در سراسر ایران و همچنین با تکیه بر دانش خود در راستای فروش سازمانی و پروژه ای یکی از شرکت های موفق و پیشرو در صنعت برق کشور شود که سهم بازار قابل توجهی را در بین رقبای خود بدست آورده است.

سیگما الکتریک یکی از شرکتهای بزرگ تولیدی در زمینه برق صنعتی در کشور ترکیه می باشد که با بهره گیری از حدود 400 نفر نیروی متخصص در طول 30 سال سابقه کاری خود موفق به صادرات محصولات خود به سراسر دنیا (حدود 93 کشور) شده است. محصولات این شرکت شامل کلید هوایی، کلید اتوماتیک، کلیدهای دوطرفه ATS ،کنتاکتور و بی متال، مینیاتوری و محافظ جان، فیوزهای استوانه ای و ایزولاتور، کلیدهای حرارتی، ترانسهای جریان، خازن و رگلاتور، سرج ارستر، کلید فیوز، نشانگر ها و سوکتهای AC ،کلیدهای گردان، لوازم اندازه گیری آنالوگ و دیجیتال و بسیاری دیگر ا ز لوازم مورد استفاده در تابلو برق می باشد.

ایتالیانا رله با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه تولید رله های شیشه ای در ایتالیا یکی از پیشگامان این محصول در دنیا می باشد. محصولات این شرکت شامل انواع رله های شیشه ای صنعتی فشار قوی و فشار ضعیف (3 و 11 و 14 پایه)، رله های شیشه ای مینیاتوری (5 و 3 پایه) به همراه سوکتهای مربوطه و همچنین سلونوئیدهای خطی و لچ دار و … می باشد.

گروه آینده

گروه صنعتی بازرگانی آینده با بهره گیری از علم روز دنیا در زمینه بازاریابی و فروش موفق به همکاری با صنایع و شرکتهای بزرگی از جمله نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع فوالد، مس و آلومینیوم، سیمان، معدن، غذایی و دارویی، آب و فاضلاب ساختمان، صنایع نظامی، کشتیرانی، صنایع ریلی صنایع خودرو سازی و واگن سازی، صنایع ماشین سازی و هواسازها، صنایع نساجی، صنایع کاشی و سرامیک، صنایع بلور و شیشه،کلیه شرکتهای توزیع نیروی برق و شرکتهای برق منطقه ای، نیروگاهها و … شده است.

تعداد پرسنل شرکت بالغ بر 20 نفر از مهندسان و متخصصان با تجربه بوده در که بخشهای بازاریابی و فروش، بازرگانی، مالی و حسابداری، فنی و مهندسی، خدمات پس از فروش مشغول بکار می باشند. خط مشی شرکت ارائه راه حل جامع، مشتری مداری، حفظ اصالت محصول، ارائه خدمات و پشتیبانی سریع و جامع، ارائه محصولات با کیفیت و بروز می باشد. چشم انداز گروه صنعتی بازرگانی آینده رسیدن به سهم بازار حداکثری با رویکرد تولید و بومی سازی محصولات در ایران و همچنین توسعه کسب و کار خود در بازارهای جدید و جذب مشتریان بالقوه در بخش های مختلف می باشد.