سیگما الکتریک

کمپانی سیگما الکتریک یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پیشرو در زمینه محصولات برق صنعتی، تجهیزات تابلویی و اندازه گیری در ترکیه می باشد که کار خود را با تولید کلید مینیاتوری از سال ۱۹۹۳ آغاز نمود.

پس از طی مراحل تولید موفق و ارائه محصولات با کیفیت در سطح بین المللی ، نیمی از سهام این شرکت در اختیار یک شرکت هلندی قرار گرفت و پس از آن با استفاده از تکنولوژی های نوین اروپایی ، راه صادرات محصولات این شرکت به بازارهای جهانی بیش از پیش هموار شد.

در کمپانی سیگما الکتریک تمامی مراحل از قبیل طراحی و ساخت و تولید ، سامانه توزیع ، خدمات ، بازاریابی و فروش تحت نظارت و پایش سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 به انجام می رسد.

کلیه محصولات سیگما الکتریک بر اساس استانداردهای EN و IEC و استاندارد های بین المللی تولید می گردد و پس از تست تمامی تولیدات و درج گواهی کنترل کیفیت محصولات، بسته بندی گردیده و به مصرف کنندگان در سراسر جهان ارائه میگردد.

امروزه تولیدات سیگما الکتریک شامل کلیدهای مینیاتوری، کلید نشتی جریان (محافظ جان)، انواع کلید کمپکت، کلید هوایی، کنتاکتور، انواع رله و بیمتال، ترانسفورمرهای جریان و دیگر تجهیزات فشار ضعیف تابلویی می باشد که همگی آنها در کارخانه این شرکت در استانبول ترکیه تولید می شوند.

هدف کمپانی دو ملیتی هلندی _ ترکیه ای سیگما الکتریک این است که تا سال ۲۰۲۵ به برترین برند اروپایی _ اوراسیایی در زمینه تولید تجهیزات فشار ضعیف تابلویی تبدیل گردد.

گروه صنعتی بازرگانی آینده

گروه صنعتی بازرگانی آینده ، با عنایات خداوند و بهره گیری از علم روز دنیا ، با هدف توسعه ، رشد و تعالی کشور و با بهره گیری از نیرو های متخصص ، کارآمد و با تجربه در بخش های تخصصی تحقیق و توسعه ، تولید ، بازاریابی ، فروش و خدمات پس از فروش موفق به کسب نمایندگی انحصاری سیگما الکتریک در ایران گردید و خود را به عنوان یک مجموعه قابل اعتماد در همکاری با صنایع و پروژه های عمرانی بزرگ کشور در زمینه های نفت ، گاز ، پتروشیمی ، فولاد ، سیمان ، معدن ، غذایی و دارویی ، آب و فاضلاب ، ساختمان و ادارات توزیع سراسر کشور معرفی نماید. همچنین این مجموعه با نیم قرن سابقه درخشان در صنعت برق کشور افتخار دارد به عنوان یک تولید کننده ایرانی محصولاتی با کیفیت و تکنولوژی نوین عرضه نماید.

درباره ما